درباره ما

 • کملیون

  شرکت کملیون با تولید طیف گسترده ای از تجهیزات برق و مخابرات، الکترونیک و روشنایی در حال حاضر محصولات خود را به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا صادر میکند. تولیدلت این شرکت در گروه محصولات مختلف، همواره در با کیفیت ترین کالاها طبقه بندی شده است
 • تک درخت سبز

  شرکت تک درخت سبز صنعت به عنوان دفتر منطقه ای مجموعه کملیون در خاور میانه و شمال آفریقا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز نموده است و طیفی از محصولات شامل باتری، شارژر، پاور بانک و اقلام روشنایی نظیر لامپ و پراغ را با برند کملیون به بازار عرضه نموده است.
 • پارسه شید

  پس از سالها تجربه موفق و همکاری، در سال 1395این دو مجموعه با ثبت برند پارسه شید و تاسیس شرکت پخش سایه سبز اقدام به توسعه همکاری مشترک خود در حوزه توزیع انواع کالاهای اشاره شده نمودند. در سال ۱۳۹۶ و با سرمایه گذاری مستقیم شرکت های چند ملیتی کملیون در ایران شرکت توصعه صنایع نیمه رسانا (سهامی خاص) جهت تولید انواع محصولات در صنعت نیمه رسانا از جمله انواع محصولات روشنایی LED تاسیس شد.
 • شرکت پخش سایه سبز

  شرکت پخش سایه سبز با هدف خدمت رسانی به شبکه توزیع اقلام الکتریکی راه اندازی شده است و ماموریت این شرکت ارائه محصولات مطلوب در نقطه بهینه قیمت - کیفیت به جهت جلب رضایت شبکه فروش محصولات و در نهایت مصرف کننده نهایی می باشد. شرکت پخش سایه سبز علاوه بر عرضه محصولات شرکت تک درخت سبز با برند کملیون، سبد کاملی از محصولات پارسه شید (تولید مشترک کملیون و تک درخت سبز) و Uni-max را نیز عرضه می نماید.
 • خدمات پس از فروش

  خدمات پس از فروش و ضمانت کلیه محصولات شرکت پخش سایه یبز به عهده شرکت تک درخت سبز صمعت (کملیون ایران) می باشد و این شرکت ارئه سطح بالای خدمات در این حوزه را از جمله اهداف اصلی خود تعیین نموده است.


از اینکه ما را با نظرات و پیشنهادات خود راهنمایی می نمایید سپاسگذاریم.